Conferința de Tineret – Înflăcărează-ți darul primit

🌟✨Conferința de Tineret este aproape! ✨🌟

E timpul să ne pregătim să ne înălțăm și să ne înflăcărăm darurile! Suntem încântați să vă anunțăm că în data de 9 Martie 2024, ora 10:00, la Biserica Betel București, va avea loc conferința de tineret sub titlul captivant “Inflăcărează-ți darul”.

💫 Într-o zi plină de inspirație și învățături, vom explora cum putem să ne descoperim și să ne cultivăm talentele și abilitățile, aducându-le la niveluri noi de excelență și folosindu-le pentru slava lui Dumnezeu.

🎤 Suntem onorați să avem ca invitat special pe Caleb Nichifor, un lider dedicat și inspirațional, care ne va împărtăși înțelepciunea și experiența sa în acest domeniu.

📅 Așadar, marcați data în calendar: 9 Martie 2024, ora 10:00, și pregătiți-vă să fiți parte dintr-o zi de transformare și împlinire personală.

Haideți să ne reunim și să ne încurajăm unii pe alții să ne descoperim și să ne folosim darurile pentru a face o diferență pozitivă în lumea din jurul nostru!

#ConferintaDeTineret #BisericaBetelBucuresti #InflacareazaTiDarul #CalebNichifor #Tineret #Inspiratie