Seara de tineret – Oferte de nerefuzat

✨ Dragi tineri, pregătiți-vă pentru o seară de tineret cu adevărat specială sub titlul “Oferte de nerefuzat”!

📅 Marcați data: 23.03.2024, ora 18:00, și veniți la Biserica Betel București pentru o experiență cu totul unică!

🎤 Mesajul inspirațional va fi susținut de către fratele Alex Mitu, care va împărtăși cu noi învățături valoroase și îndrumări practice pentru a ne face viața mai frumoasă și mai împlinită în Hristos.

🌟 Haideți să ne adunăm împreună pentru o seară plină de învățătură, încurajare și inspirație. Vă promitem că veți găsi oferte spirituale care să vă umple inimile și să vă îndrume pe calea către o viață mai bogată și mai încrezătoare în Dumnezeu.

Nu ratați această oportunitate de a vă conecta cu ceilalți tineri din comunitate și de a vă întări în credință!