Seara de tineret – “De ce nu-și mai deschid tinerii inima?”

🌟 Vino să descoperim împreună răspunsurile! 🌟

Suntem încântați să vă anunțăm o seară specială de tineret în cadrul Bisericii Betel București, sub titlul provocator “De ce nu-și mai deschid tinerii inima?”.

🤔 Te-ai întrebat vreodată de ce unele tineri par să își închidă inima și să se îndepărteze de valorile spirituale? Ești curios să afli ce le determină să facă aceste alegeri și cum putem să-i ajutăm să se apropie de Dumnezeu?

🔍 În această seară specială, ne vom uni pentru o sesiune de întrebări și răspunsuri (Q&A), în care vom explora împreună aceste teme sensibile și importante. Vom adresa întrebările pe care le avem și vom căuta împreună răspunsurile din perspectiva învățăturilor noastre spirituale.

📅 Marcați data în calendar: 30.03.2024, la ora 18:00, și pregătiți-vă să fiți parte dintr-o discuție captivantă și constructivă.

Haideți să ne reunim și să discutăm deschis și sincer, căutând împreună căi de a ajunge la inimile tinerilor și de a-i îndruma către o relație mai profundă cu Dumnezeu.

#SearaDeTineret #BisericaBetelBucuresti #IntrebariSiRaspunsuri #Comunitate #Discutie #Inspiratie