Seara de tineret – Drumul iertării/binecuvântării

🌟 În călătoria noastră spirituală, uneori cel mai greu drum este cel al iertării și binecuvântării. 🌟

Suntem încântați să vă invităm la o seară specială de tineret în cadrul Bisericii Betel București, sub titlul inspirațional “Drumul iertării/binecuvântării”.

🗣️ Ne bucurăm să ascultăm mărturia lui Nicky Preotu și să învățăm din experiența și înțelepciunea sa despre cum iertarea și binecuvântarea pot transforma viețile noastre și ne pot ghida către o relație mai profundă cu Dumnezeu.

🎶 În timpul acestei serii de tineret, ne vom lăsa inimile să se umple de închinare și adorare, cu ajutorul grupului de închinare Grupul El-Roi. Vom experimenta puterea și prezența lui Dumnezeu prin cântare și rugăciune.

📅 Vă așteptăm cu drag în data de 06.04.2024, la ora 18:00, să petrecem împreună o seară plină de învățăminte valoroase, inspirație și încurajare în călătoria noastră spirituală.

Haideți să ne unim ca tineret al Bisericii Betel și să explorăm împreună drumul iertării și binecuvântării, căutând să trăim vieți pline de har și înțelepciune divină.

#SearaDeTineret #BisericaBetelBucuresti #DrumulIertarii #DrumulBinecuvantarii #Marturie #Inchinare #Inspiratie