Seara de tineret – “Îndurarea, pacea și dragostea să vă fie înmulțite.”

🙏🌟 Alăturați-vă nouă pentru o seară de rugăciune plină de îndurare, pace și dragoste! 🌟🙏

Suntem încântați să vă invităm la o seară specială de rugăciune în cadrul serii de tineret la Biserica Betel București, sub titlul “Îndurarea, pacea și dragostea să vă fie înmulțite.”

📖 Inspirându-ne din versetul din Iuda 1:2: “Îndurarea, pacea și dragostea să vă fie înmulțite”, vom petrece această seară căutând prezența și binecuvântarea lui Dumnezeu, lăsându-ne inimile să fie umplute cu harul și iubirea Sa.

🕊️ Haideți să ne reunim în rugăciune și să ne deschidem inimile pentru a primi îndurarea, pacea și dragostea pe care Dumnezeu dorește să le reverse asupra noastră. Vom petrece împreună momente de închinare, meditație și comuniune, întărindu-ne în credință și unitate.

📅 Vă așteptăm cu drag în data de 25.05.2024, la ora 18:00, să fim împreună într-o seară de rugăciune și părtășie spirituală.

Nu ratați această ocazie de a vă conecta mai profund cu Dumnezeu și cu ceilalți tineri, căutând să fim întăriți și încurajați în drumul nostru de credință.