Seara de tineret – Înțelepciunea biblică – o comoară necăutată

📖✨ Descoperă comorile înțelepciunii biblice alături de noi! ✨📖

Suntem încântați să vă invităm la o seară specială de tineret în cadrul Bisericii Betel București, sub titlul “Înțelepciunea biblică – o comoară necăutată.”

🗓️ Data: Sâmbătă, 8 iunie 2024
🕕 Ora: 18:00

În această seară, ne vom aduna pentru un studiu biblic în echipe, explorând în profunzime înțelepciunea ascunsă în paginile Scripturii. Vom avea ocazia să colaborăm, să discutăm și să învățăm împreună, descoperind comorile neprețuite ale înțelepciunii biblice.

🏆 Pe lângă studiul biblic, vom organiza diverse concursuri care ne vor provoca și ne vor ajuta să ne cunoaștem mai bine. Va fi o seară plină de învățăminte, distracție și competiții amicale!

✨ Nu ratați această ocazie unică de a vă aprofunda cunoștințele biblice și de a petrece timp de calitate alături de prieteni și colegi de credință.

Vă așteptăm cu drag să ne alăturăm în această aventură spirituală și să descoperim împreună comoara neprețuită a înțelepciunii biblice!

#SearaDeTineret #BisericaBetelBucuresti #IntelepciuneaBiblica #StudiuBiblic #Competitii #Comunitate #Inspirație #Credință