Seara de tineret – Ce spune Biblia despre multitasking?

📢✨ Vino să descoperi adevărul biblic despre multitasking! ✨📢
Suntem încântați să vă invităm la o seară specială de tineret în cadrul Bisericii Betel București, sub titlul provocator “Ce spune Biblia despre multitasking?”

🗓️ Data: Sâmbătă, 15 iunie 2024 🕕 Ora: 18:00

🎤 Mesajul serii va fi susținut de Alex Mitu, care ne va ghida într-o discuție fascinantă despre ce învață Biblia privind multitasking-ul și cum putem aplica aceste principii în viețile noastre aglomerate.

🤔 Între stresul zilnic și multiplele sarcini, ne întrebăm adesea cum putem rămâne eficienți și în același timp să trăim în armonie cu valorile noastre creștine. Haideți să explorăm împreună acest subiect important și să găsim inspirație și soluții biblice.

📅 Marcați data în calendar și alăturați-vă nouă pentru o seară plină de învățăminte, discuții interesante și părtășie.

Nu rata această ocazie de a crește spiritual și de a învăța cum să navigăm mai bine prin cerințele vieții moderne!

#SearaDeTineret #BisericaBetelBucuresti #Multitasking #Biblia #AlexMitu #Inspiratie #Comunitate #InvataminteBiblice