Seara de tineret – Binecuvântarea Domnului în luarea deciziilor noastre

🙏✨ Vă invităm la o seară de rugăciune specială! ✨🙏

Suntem bucuroși să vă anunțăm că în cadrul serii de tineret a Bisericii Betel București, vom avea o seară de rugăciune sub titlul “Binecuvântarea Domnului în luarea deciziilor noastre.”

🗓️ Data: Sâmbătă, 29 iunie 2024
🕕 Ora: 18:00

În această seară, ne vom aduna pentru a căuta îndrumarea și binecuvântarea Domnului în fiecare decizie pe care o luăm. Vom explora cum credința și rugăciunea ne pot ajuta să facem alegeri înțelepte și să rămânem pe calea Lui.

📖 Haideți să ne întărim relația cu Dumnezeu și să ne rugăm împreună pentru claritate și discernământ în toate aspectele vieții noastre.

Nu ratați această ocazie de a vă aprofunda viața spirituală și de a găsi pace și îndrumare divină alături de ceilalți tineri.

Vă așteptăm cu drag!