Seara de tineret – “Gonește orice necaz din inima ta…”

Dragi tineri,
Vă invităm cu căldură la o seară de rugăciune deosebită. Sub titlul inspirațional “Gonește orice necaz din inima ta…”, ne vom aduna în rugăciune și închinare pentru a aduce pace și liniște în sufletele noastre.
📅 Marcați data: 17 Februarie 2024 la 18:00 în incinta Bisericii Betel București. Este un moment important pentru a ne uni în rugăciune și a lăsa ca puterea credinței să alunge orice îndoială sau frică.
În această seară specială, vom căuta împreună prezența lui Dumnezeu și ne vom înălța rugăciunile pentru nevoile noastre personale, pentru comunitatea noastră și pentru lumea înconjurătoare.
Haideți să venim împreună cu inimile deschise și cu credința întărită, pregătiți să primim pacea și bucuria care vin odată cu prezența divină.
Vă așteptăm cu drag să ne închinăm împreună și să experimentăm puterea rugăciunii!