Seara de tineret – Hristos: graba și dinamica vieții noastre

🌟 Într-o lume plină de agitație și provocări, ne găsim adesea prins în ritmul alert al vieții. Dar în mijlocul acestui haos, găsim liniște și îndrumare în Hristos! 🌟

Sămbătă, 24.02.2024, ora 18:00, la Biserica Betel București, ne vom aduna pentru o seară specială de tineret sub titlul provocator “Hristos: graba și dinamica vieții noastre”. Este un moment de reflecție și închinare în care vom explora cum putem aduce armonie și sens în viața noastră agitată, aducându-l pe Hristos în centrul ei.

🎤 Veniți să ascultați mesajul puternic al predicii din partea slujitorului Lucian Stănescu și să ne bucurăm împreună de prezența lui Dumnezeu.

Haideți să ne întâlnim și să împărtășim bucuria și încrederea pe care o găsim în Hristos, aducând lumina și pacea în viața noastră agitată!