Întâlnirea surorilor – Isus, ultima instanță

🌸🌼 Primăvara aduce cu ea o oportunitate minunată de a ne reuni și de a ne încărca sufletele cu bucurie și învățătură! 🌼🌸

Suntem încântați să vă anunțăm că sămbătă, 16 Martie 2024, de la ora 9:30, va avea loc întâlnirea de primăvară a surorilor din Betel, sub titlul inspirațional “Isus, ultima instanță”.

🌿 Este un moment de conexiune profundă cu învățăturile lui Isus, care ne luminează calea și ne îndrumă în fiecare pas al vieții noastre. În această dimineață specială, ne vom bucura de prezența invitatei noastre deosebite, Liudmila Rumu.

🎉 Vă așteptăm cu drag să petrecem împreună o dimineață plină de învățătură, inspirație și rugăciune.

📅 Nu uitați să vă marcați agenda pentru data de 16 Martie 2024, ora 9:30.

Haideți să facem din această întâlnire de primăvară un moment memorabil și plin de binecuvântare!

#IntalnireDePrimavara #IntalnireSuroriBetel #BisericaBetelBucuresti #IsusUltimaInstanta #Inspiratie #Comunitate #Rugaciune #BisericaBetelBucuresti