Seara de tineret – “2 Timotei 2:1 – Întărește-te în harul care este în Hristos Isus.”

🙏✨ Înălțăm rugăciunile noastre către Ceruri! ✨🙏

Suntem încântați să vă anunțăm că în cadrul serii noastre de tineret la Biserica Betel București, vom organiza o seară specială de rugăciune sub titlul “2 Timotei 2:1 – Întărește-te în harul care este în Hristos Isus.”

Într-o lume plină de provocări și încercări, este esențial să ne întărim în harul lui Isus, căutând puterea și înțelepciunea Sa în fiecare pas pe care-l facem.

📖 “Întărește-te în harul care este în Hristos Isus.” – 2 Timotei 2:1

🙌 Veniți să ne unim împreună în rugăciune, să ne sprijinim și să ne întărim unii pe alții în credință. Să aducem împreună cererile și nevoile noastre înaintea tronului Său de har și să experimentăm puterea și prezența Sa în mijlocul nostru.

🕰️ Marcați data în calendar: Sâmbătă 16.03.2024 , la ora 18:00, în incinta Bisericii Betel București. Haideți să ne întâlnim și să ne înălțăm împreună rugăciunile către Dumnezeu, încredințându-ne în harul său minunat.

Vă așteptăm cu drag să participați la această seară specială de rugăciune, unde putem veni împreună în prezența lui Dumnezeu și să ne întărim unii pe alții în credință!

#SearaDeRugaciune #Tineret #BisericaBetelBucuresti #HarulLuiIsus #Comunitate #Rugaciune #Inspiratie