Seara de tineret – Tu spre ce mai privești?

🌟 Este timpul să ne întoarcem privirea către ceea ce contează cu adevărat! 🌟
Suntem încântați să vă invităm la o seară specială de tineret în cadrul Bisericii Betel București, sub titlul provocator “Tu spre ce mai privești?”.
🤔 Într-o lume plină de distracții și provocări, ne pierdem uneori direcția și scopul. Dar în această seară, ne propunem să ne reamintim să ne îndreptăm privirea către ceea ce contează cu adevărat în viață.
🎤 Suntem încântați să avem alături de noi pe Alexandru Ivan, care ne va împărtăși cu înțelepciunea și inspirația sa despre cum să ne concentrăm asupra lucrurilor esențiale și să trăim vieți în conformitate cu chemarea noastră divină.
📅 Vă așteptăm cu drag în data de 13.04.2024, la ora 18:00, să petrecem împreună o seară plină de învățăminte valoroase, inspirație și împărtășire de gânduri și idei.
Haideți să ne reunim ca tineret al Bisericii Betel și să explorăm împreună direcția și scopul nostru în viață, căutând să ne aliniem privirea cu voința și planurile lui Dumnezeu pentru noi.