Seara de tineret – Isus Hristos la locul de muncă

🌟 Descoperă cum îl putem aduce pe Isus Hristos la locul de muncă! 🌟

Suntem încântați să vă invităm la o seară specială de tineret în cadrul Bisericii Betel București, sub titlul provocator “Isus Hristos la locul de muncă”.

👨‍💼 Vă invităm să aflăm împreună cum putem integra valorile și învățăturile lui Isus Hristos în viața noastră profesională, aducând lumina și iubirea Sa în mediul de lucru.

🗨️ Avem bucuria să avem ca invitat pe Mihai Coldea, care va răspunde la întrebările voastre în cadrul unei sesiuni de întrebări și răspunsuri (Q&A). Acesta ne va împărtăși din experiența și înțelepciunea sa despre cum putem să fim mărturisitori ai lui Hristos în fiecare zi, în orice context.

📅 Vă așteptăm cu drag în data de 20.04.2024, la ora 18:00, să petrecem împreună o seară plină de învățăminte valoroase și de împărtășire de experiențe și idei inspiraționale.

Haideți să ne reunim ca tineret al Bisericii Betel și să explorăm împreună cum putem să fim mărturisitori ai lui Isus Hristos în viața noastră profesională și să aducem o schimbare pozitivă în locurile unde lucrăm.

#SearaDeTineret #BisericaBetelBucuresti #IsusHristosLaLoculDeMunca #IntrebariSiRaspunsuri #MihaiColdea #Inspiratie #Comunitate