Ieșim în parc! – Tineret Betel București

🌳🏐 Vino să petrecem o după-amiază de neuitat în Parcul Crângași! 🏐🌳

Dragi tineri, vă invităm să vă alăturați nouă pentru o ieșire plină de distracție și voie bună în Parcul Crângași alături de tinerii Bisericii Betel București! 🌞

📅 Data: 1 iunie 2024 🕔 Ora: 17:00

Vom juca volei și multe alte jocuri interactive care ne vor ajuta să ne distrăm și să ne cunoaștem mai bine. După jocuri, vom avea parte de o gustare delicioasă pentru a ne reîncărca bateriile.

🍪🥤 Vino pregătit pentru o seară plină de energie, râsete și momente memorabile alături de prieteni vechi și noi. Haideți să celebrăm împreună începutul verii și să ne bucurăm de frumoasa comunitate pe care o avem!

Nu rata această ocazie de a te conecta și de a te distra alături de noi. Te așteptăm cu drag!

#IesireInParc #TineretBetel #BisericaBetelBucuresti #ParculCrangasi #JocuriSiDistractie #Comunitate #Vara2024