Seara de tineret – Impactul Tehnologiei asupra Credinței: Provocări și Oportunități

📱 Explorează Impactul Tehnologiei asupra Credinței! 📱
Suntem încântați să vă invităm la o seară de tineret specială în cadrul Bisericii Betel București, cu tema “Impactul Tehnologiei asupra Credinței: Provocări și Oportunități”.

🗓️ Data: Sâmbătă, 22 iunie 2024 🕕 Ora: 18:00

🎤 Alături de noi va fi invitatul special, Cătălin Vasile, care va răspunde la întrebările voastre într-o sesiune interactivă de întrebări și răspunsuri (Q&A). Vom discuta despre cum influențează tehnologia viața noastră spirituală, atât în aspectele pozitive, cât și în cele provocatoare.

🤔 Cum putem naviga în lumea digitală fără a ne pierde credința? Ce oportunități oferă tehnologia pentru creșterea spirituală? Vino să afli răspunsurile la aceste întrebări și multe altele, într-o seară plină de discuții profunde și învățăminte valoroase.

📅 Marcați data în calendar și alăturați-vă nouă pentru o seară captivantă și informativă. Haideți să descoperim împreună cum să folosim tehnologia în mod constructiv, rămânând în același timp fideli credinței noastre.